- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 25 l |
| Εσωτερικό υλικό | Ηλεκτρονική διεύθυνση |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων, Γκριλ, Συμβατικό |
| Υψος | 30.46 cm |
| Πλάτος | 39.95 cm |
| Βάθος | 51 cm |
| Εξουσία | 4250 W |
| Ηλεκτρική σχάρα | 1200 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |