- -7,67 €
- Изчерпано

Микровълнова фурна с капацитет 20 литра Crown CDMO-2091GR
- Мощност: 700 W
- 6 нива на мощност:
Висока
Средно висока
Средна
Средно ниска
Размразяване
Ниска
- Вместимост: 20 литра
- Размери:
Височина: 26.2 см
Ширина: 45.2 см
Дълбочина: 34.6 см
- Таймер: до 30 минути
- Звуков сигнал при приключване на работа
- Механичен контролен панел
- Термоустойчиво стъкло
- Въртящ се ринг
- Грил нагревател
- Метална поставка
- Стъклена тава
- Тегло: 11.6 Kg
- Цвят: Бял/Черен
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Микровълнова фурна с капацитет 20 литра Crown CDMO-2091GR
- Мощност: 700 W
- 6 нива на мощност:
Висока
Средно висока
Средна
Средно ниска
Размразяване
Ниска
- Вместимост: 20 литра
- Размери:
Височина: 26.2 см
Ширина: 45.2 см
Дълбочина: 34.6 см
- Таймер: до 30 минути
- Звуков сигнал при приключване на работа
- Механичен контролен панел
- Термоустойчиво стъкло
- Въртящ се ринг
- Грил нагревател
- Метална поставка
- Стъклена тава
- Тегло: 11.6 Kg
- Цвят: Бял/Черен
Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Звук при завършване за програмата |
| Капацитет | 20 l |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Тип готвене | Микровълново |
| Зададени програми | Размразяване |
| Височина | 26.2 cm |
| Ширина | 45.2 cm |
| Дълбочина | 34.6 cm |
| Тегло | 11.6 Kg |
| Мощност | 700 W |
| Нива на мощност | 6 |