- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα

Φούρνος μικροκυμάτων χωρητικότητας 20 λίτρων Crown CDMO-2091GR
- Ισχύς: 700 W
- 6 επίπεδα ισχύος:
Υψηλός
Μέσο ύψος
Μέση τιμή
Μεσαία χαμηλή
Απόψυξη
Χαμηλός
- Χωρητικότητα: 20 λίτρα
- Διαστάσεις:
Ύψος: 26,2 cm
Πλάτος: 45,2 cm
Βάθος: 34,6 cm
- Χρονοδιακόπτης: έως 30 λεπτά
- Ηχητικό σήμα στο τέλος της εργασίας
- Μηχανικός πίνακας ελέγχου
- Ανθεκτικό στη θερμότητα γυαλί
- Περιστρεφόμενος δακτύλιος
- Θερμάστρα γκριλ
- Μεταλλική βάση
- Γυάλινος δίσκος
- Βάρος: 11,6 Kg
- Χρώμα: Λευκό/Μαύρο
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Φούρνος μικροκυμάτων χωρητικότητας 20 λίτρων Crown CDMO-2091GR
- Ισχύς: 700 W
- 6 επίπεδα ισχύος:
Υψηλός
Μέσο ύψος
Μέση τιμή
Μεσαία χαμηλή
Απόψυξη
Χαμηλός
- Χωρητικότητα: 20 λίτρα
- Διαστάσεις:
Ύψος: 26,2 cm
Πλάτος: 45,2 cm
Βάθος: 34,6 cm
- Χρονοδιακόπτης: έως 30 λεπτά
- Ηχητικό σήμα στο τέλος της εργασίας
- Μηχανικός πίνακας ελέγχου
- Ανθεκτικό στη θερμότητα γυαλί
- Περιστρεφόμενος δακτύλιος
- Θερμάστρα γκριλ
- Μεταλλική βάση
- Γυάλινος δίσκος
- Βάρος: 11,6 Kg
- Χρώμα: Λευκό/Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος |
| Χωρητικότητα | 20 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αριστερά |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων |
| Ρυθμίστε προγράμματα | Απόψυξη |
| Υψος | 26.2 cm |
| Πλάτος | 45.2 cm |
| Βάθος | 34.6 cm |
| Βάρος | 11.6 Kg |
| Εξουσία | 700 W |
| Επίπεδα ισχύος | 6 |