- -7,67 €
- Stoc epuizat

Cuptor cu microunde cu o capacitate de 20 litri Crown CDMO-2091GR
- Putere: 700 W
- 6 niveluri de putere:
Inalt
Inaltime medie
In medie
Mediu scazut
Dezghetare
Scazut
- Capacitate: 20 litri
- Dimensiuni:
Inaltime: 26,2 cm
Latime: 45,2 cm
Adancime: 34,6 cm
- Temporizator: pana la 30 de minute
- Semnal sonor la sfarsitul lucrului
- Panou de control mecanic
- Sticla rezistenta la caldura
- Inel rotativ
- Incalzitor pentru gratar
- Suport metalic
- Tava de sticla
- Greutate: 11,6 Kg
- Culoare: Alb/Negru
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Cuptor cu microunde cu o capacitate de 20 litri Crown CDMO-2091GR
- Putere: 700 W
- 6 niveluri de putere:
Inalt
Inaltime medie
In medie
Mediu scazut
Dezghetare
Scazut
- Capacitate: 20 litri
- Dimensiuni:
Inaltime: 26,2 cm
Latime: 45,2 cm
Adancime: 34,6 cm
- Temporizator: pana la 30 de minute
- Semnal sonor la sfarsitul lucrului
- Panou de control mecanic
- Sticla rezistenta la caldura
- Inel rotativ
- Incalzitor pentru gratar
- Suport metalic
- Tava de sticla
- Greutate: 11,6 Kg
- Culoare: Alb/Negru
Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Sunet la finalizarea programului |
| Capacitate | 20 l |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Stânga |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde |
| Programe predefinite | Dezghețarea |
| Inaltime | 26.2 cm |
| Latime | 45.2 cm |
| Adancime | 34.6 cm |
| Greutate | 11.6 Kg |
| Putere | 700 W |
| Trepte putere | 6 |