- -20,45 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Звук при завършване за програмата |
| Капацитет | 20 l |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Тип готвене | Микровълново, Грил |
| Зададени програми | Размразяване |
| Височина | 26 cm |
| Ширина | 45.5 cm |
| Дълбочина | 33.5 cm |
| Тегло | 12.6 Kg |
| Мощност | 700 W |
| Мощност грил | 800 W |
| Гаранция | 24 месеца |