- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος |
| Χωρητικότητα | 20 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αριστερά |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων, Γκριλ |
| Ρυθμίστε προγράμματα | Απόψυξη |
| Υψος | 26 cm |
| Πλάτος | 45.5 cm |
| Βάθος | 33.5 cm |
| Βάρος | 12.6 Kg |
| Εξουσία | 700 W |
| Ηλεκτρική σχάρα | 800 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |