- -20,45 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Sunet la finalizarea programului |
| Capacitate | 20 l |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Stânga |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde, grătar |
| Programe predefinite | Dezghețarea |
| Inaltime | 26 cm |
| Latime | 45.5 cm |
| Adancime | 33.5 cm |
| Greutate | 12.6 Kg |
| Putere | 700 W |
| Putere grill | 800 W |
| Garanție | 24 luni |