- Изчерпано
Тип контролен панел: Механичен
Отваряне на вратата: Ляво
Капацитет: 20 l
Функции: Таймер, Размразяване
Заключване за деца
Звук при завършване за програмата
Цвят: Бял
Мощност: 700 W
Нива на мощност: 6
Ширина: 45.1 cm
Дълбочина: 25.6 cm
Височина: 34.5 cm
Тегло: 10.1 Kg
Диаметър на въртящата поставка: 24.5 cm
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тип контролен панел: Механичен
Отваряне на вратата: Ляво
Капацитет: 20 l
Функции: Таймер, Размразяване
Заключване за деца
Звук при завършване за програмата
Цвят: Бял
Мощност: 700 W
Нива на мощност: 6
Ширина: 45.1 cm
Дълбочина: 25.6 cm
Височина: 34.5 cm
Тегло: 10.1 Kg
Диаметър на въртящата поставка: 24.5 cm
Гаранция: 24 месеца
Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Таймер |
| Капацитет | 20 l |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Тип готвене | Микровълново |
| Зададени програми | Размразяване |
| Височина | Под 50 см |
| Дълбочина | 31-40 см |
| Мощност | 601- 700 W |