- Χωρίς απόθεμα
Тип контролен панел: Механичен
Отваряне на вратата: Ляво
Капацитет: 20 l
Функции: Таймер, Размразяване
Заключване за деца
Звук при завършване за програмата
Цвят: Бял
Мощност: 700 W
Нива на мощност: 6
Ширина: 45.1 cm
Дълбочина: 25.6 cm
Височина: 34.5 cm
Тегло: 10.1 Kg
Диаметър на въртящата поставка: 24.5 cm
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тип контролен панел: Механичен
Отваряне на вратата: Ляво
Капацитет: 20 l
Функции: Таймер, Размразяване
Заключване за деца
Звук при завършване за програмата
Цвят: Бял
Мощност: 700 W
Нива на мощност: 6
Ширина: 45.1 cm
Дълбочина: 25.6 cm
Височина: 34.5 cm
Тегло: 10.1 Kg
Диаметър на въртящата поставка: 24.5 cm
Гаранция: 24 месеца
Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Χωρητικότητα | 20 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αριστερά |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων |
| Ρυθμίστε προγράμματα | Απόψυξη |
| Υψος | Κάτω από 50 cm |
| Βάθος | 31-40 cm |
| Εξουσία | 601- 700 W |