- Stoc epuizat
Тип контролен панел: Механичен
Отваряне на вратата: Ляво
Капацитет: 20 l
Функции: Таймер, Размразяване
Заключване за деца
Звук при завършване за програмата
Цвят: Бял
Мощност: 700 W
Нива на мощност: 6
Ширина: 45.1 cm
Дълбочина: 25.6 cm
Височина: 34.5 cm
Тегло: 10.1 Kg
Диаметър на въртящата поставка: 24.5 cm
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тип контролен панел: Механичен
Отваряне на вратата: Ляво
Капацитет: 20 l
Функции: Таймер, Размразяване
Заключване за деца
Звук при завършване за програмата
Цвят: Бял
Мощност: 700 W
Нива на мощност: 6
Ширина: 45.1 cm
Дълбочина: 25.6 cm
Височина: 34.5 cm
Тегло: 10.1 Kg
Диаметър на въртящата поставка: 24.5 cm
Гаранция: 24 месеца
Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Temporizator |
| Capacitate | 20 l |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Stânga |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde |
| Programe predefinite | Dezghețarea |
| Inaltime | Sub 50 cm |
| Adancime | 31-40 cm |
| Putere | 601- 700 W |