- -31,65 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 500 W |
| Захранващо напрежение | 220-240 V |
| Степен скорости | 5 |
| Височина | 22.3 cm |
| Ширина | 18 cm |
| Дължина | 23.4 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Тегло | 1.5 Kg |
| Цвят | Черен |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Функции | Смесване |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Миксер с купа |
| Ключови характеристики | Tурбо |
| Капацитет купа | 1 l |
| Color | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |