- -31,65 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 500 W |
| Tensiune alimentare | 220-240 V |
| Trepte de viteza | 5 |
| Inaltime | 22.3 cm |
| Latime | 18 cm |
| Lungime | 23.4 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Culoare | Negru |
| Material bol | Plastic |
| Functii | Amestecare |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mixer cu un castron |
| Caracteristici cheie | Turbo |
| Capacitate bol | 1 l |
| Culoare | Negru |
| Garanție | 24 luni |