- -31,65 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 500 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240 V |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Υψος | 22.3 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Μήκος | 23.4 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Βάρος | 1.5 Kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μίξερ με μπολ |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Τούρμπο |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 1 l |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |