- -56,24 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 1300 W |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Степен скорости | 10 |
| Височина | 30 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дължина | 23.5 cm |
| Тегло | 5.54 Kg |
| Цвят | Сребрист |
| Материал на купата | Инокс |
| Функции | Смесване, Месене |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Планетарен миксер |
| Ключови характеристики | Система против плъзгане, Варираща скорост, Пулс, BPA Free |
| Капацитет купа | 6.2 l |
| Гаранция | 24 месеца |