- -56,24 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 1300 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Βαθμός ταχύτητας | 10 |
| Υψος | 30 cm |
| Πλάτος | 38 cm |
| Μήκος | 23.5 cm |
| Βάρος | 5.54 Kg |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Ζύμωμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Планетарен |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Μεταβλητή ταχύτητα, Σφυγμός, BPA Free |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 6.2 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |