- -56,24 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 1300 W |
| Tensiune alimentare | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Trepte de viteza | 10 |
| Inaltime | 30 cm |
| Latime | 38 cm |
| Lungime | 23.5 cm |
| Greutate | 5.54 Kg |
| Culoare | Argint |
| Material bol | Inox |
| Functii | Amestecare, Frământare |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Планетарен |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare, Variabil, Puls, BPA Free |
| Capacitate bol | 6.2 l |
| Garanție | 24 месеца |