- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 1000 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Степен скорости | 8 |
| Височина | 38 cm |
| Ширина | 41 cm |
| Дължина | 27 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Цвят | Черен |
| Материал на купата | Метал |
| Функции | Смесване, Разбиване, Месене |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Планетарен миксер |
| Ключови характеристики | Пулс, Защита срещу прегряване |
| Капацитет купа | 4.3 l |
| Гаранция | 24 месеца |