- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 1000 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Βαθμός ταχύτητας | 8 |
| Υψος | 38 cm |
| Πλάτος | 41 cm |
| Μήκος | 27 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Μέταλλο |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Θρυμματισμός , Ζύμωμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Планетарен |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σφυγμός, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 4.3 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |