- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 1000 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Trepte de viteza | 8 |
| Inaltime | 38 cm |
| Latime | 41 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Culoare | Negru |
| Material bol | Metal |
| Functii | Amestecare, Spargere, Frământare |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Планетарен |
| Caracteristici cheie | Puls, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate bol | 4.3 l |
| Garanție | 24 luni |