- -130,33 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 1000 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Степен скорости | 9 |
| Височина | 30 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Цвят | Сребрист |
| Материал на купата | Метал |
| Функции | Смесване, Разбиване, Месене |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Планетарен миксер |
| Ключови характеристики | Измиване в съдомиялна, Система против плъзгане, Варираща скорост, Пулс |
| Капацитет купа | 4.6 l |
| Гаранция | 24 месеца |