- -130,33 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 1000 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Βαθμός ταχύτητας | 9 |
| Υψος | 30 cm |
| Πλάτος | 38 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό μπολ | Μέταλλο |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Θρυμματισμός , Ζύμωμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Планетарен |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, Αντιολισθητικό σύστημα, Μεταβλητή ταχύτητα, Σφυγμός |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 4.6 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |