- -130,33 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 1000 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Trepte de viteza | 9 |
| Inaltime | 30 cm |
| Latime | 38 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Culoare | Argint |
| Material bol | Metal |
| Functii | Amestecare, Spargere, Frământare |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Планетарен |
| Caracteristici cheie | Spălarea în mașina de spălat vase, Sistem anti-alunecare, Variabil, Puls |
| Capacitate bol | 4.6 l |
| Garanție | 24 luni |