- -265,87 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 1200 W |
| Степен скорости | 9 |
| Височина | 31.5 cm |
| Ширина | 22.5 cm |
| Дължина | 39.5 cm |
| Тегло | 9.5 Kg |
| Цвят | Инокс |
| Материал на купата | Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Планетарен миксер |
| Капацитет купа | 5 l |
| Гаранция | 24 месеца |