- -265,87 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 1200 W |
| Trepte de viteza | 9 |
| Inaltime | 31.5 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 39.5 cm |
| Greutate | 9.5 Kg |
| Culoare | Inox |
| Material bol | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Планетарен |
| Capacitate bol | 5 l |
| Garanție | 24 месеца |