
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 0 W |
| Степен скорости | 1 |
| Височина | 28.5 cm |
| Ширина | 15 cm |
| Цвят | Инокс |
| Материал на купата | Пластмаса, Инокс |
| Функции | Рязане |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Планетарен миксер, Аксесоар |