
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 0 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Υψος | 28.5 cm |
| Πλάτος | 15 cm |
| Χρώμα | Inox |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό, Inox |
| Λειτουργίες | Κοπή |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Планетарен, Аксесоар |