
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 0 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Inaltime | 28.5 cm |
| Latime | 15 cm |
| Culoare | Inox |
| Material bol | Plastic, Inox |
| Functii | Tăiere |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Планетарен, Аксесоар |