- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 450 W |
| Степен скорости | 5 |
| Височина | 17 cm |
| Ширина | 9.5 cm |
| Дължина | 21.5 cm |
| Тегло | 1.23 Kg |
| Цвят | Зелен |
| Функции | Пасиране Смесване Разбиване |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Мобилен миксер |
| Ключови характеристики | Защита срещу прегряване |
| Гаранция | 24 месеца |