- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 450 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Υψος | 17 cm |
| Πλάτος | 9.5 cm |
| Μήκος | 21.5 cm |
| Βάρος | 1.23 Kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Λειτουργίες | Пасиране Смесване Разбиване |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Φορητό μίξερ |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Εγγύηση | 24 μήνες |