- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 450 W |
| Trepte de viteza | 5 |
| Inaltime | 17 cm |
| Latime | 9.5 cm |
| Lungime | 21.5 cm |
| Greutate | 1.23 Kg |
| Culoare | Verde |
| Functii | Пасиране Смесване Разбиване |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mixer mobil |
| Caracteristici cheie | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Garanție | 24 luni |