- -12,78 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 400 W |
| Степен скорости | 5 |
| Височина | 31 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дължина | 34 cm |
| Тегло | 2.2 Kg |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Материал на купата | Инокс |
| Функции | Смесване, Месене |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Миксер с купа |
| Ключови характеристики | Tурбо, Защита срещу прегряване |
| Капацитет купа | 3 l |
| Гаранция | 24 месеца |