- -12,78 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 400 W |
| Trepte de viteza | 5 |
| Inaltime | 31 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Greutate | 2.2 Kg |
| Culoare | Inox, Negru |
| Material bol | Inox |
| Functii | Amestecare, Frământare |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mixer cu un castron |
| Caracteristici cheie | Turbo, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate bol | 3 l |
| Garanție | 24 месеца |