- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 400 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Υψος | 31 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Μήκος | 34 cm |
| Βάρος | 2.2 Kg |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Ζύμωμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μίξερ με μπολ |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Τούρμπο, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 3 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |