- -15,39 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 500 W |
| Степен скорости | 6 |
| Височина | 26.8 cm |
| Ширина | 23.2 cm |
| Дължина | 19.2 cm |
| Цвят | Бял |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Миксер с купа |
| Капацитет купа | 7 l |
| Гаранция | 24 месеца |