- -15,39 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 500 W |
| Trepte de viteza | 6 |
| Inaltime | 26.8 cm |
| Latime | 23.2 cm |
| Lungime | 19.2 cm |
| Culoare | Alb |
| Material bol | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mixer cu un castron |
| Capacitate bol | 7 l |
| Garanție | 24 luni |