- -15,39 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 500 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 6 |
| Υψος | 26.8 cm |
| Πλάτος | 23.2 cm |
| Μήκος | 19.2 cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μίξερ με μπολ |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |