- -255,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 375 W |
| Степен скорости | 11 |
| Височина | 41.9 cm |
| Ширина | 37.1 cm |
| Дължина | 28.7 cm |
| Цвят | Червен |
| Употреба | Търговска |
| Тип продукт | Планетарен миксер |
| Капацитет купа | 6.6 l |
| Гаранция | 60 месеца |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |