- -255,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 375 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 11 |
| Υψος | 41.9 cm |
| Πλάτος | 37.1 cm |
| Μήκος | 28.7 cm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χρήση | Εμπορική |
| Τύπος Προϊόντος | Планетарен |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 6.6 l |
| Εγγύηση | 60 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |