- -255,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 375 W |
| Trepte de viteza | 11 |
| Inaltime | 41.9 cm |
| Latime | 37.1 cm |
| Lungime | 28.7 cm |
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | Comercial |
| Tip produs | Планетарен |
| Capacitate bol | 6.6 l |
| Garanție | 60 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |