- -2,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 500 W |
| Степен скорости | 5 |
| Височина | 21 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Тегло | 1.87 Kg |
| Цвят | Бял, Червен |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Функции | Смесване, Разбиване, Месене |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Миксер с купа |
| Ключови характеристики | Tурбо, Система против плъзгане, Защита срещу прегряване |
| Капацитет купа | 3.2 l |