- -2,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 500 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Υψος | 21 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Βάρος | 1.87 Kg |
| Χρώμα | Λευκό, Κόκκινο |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Θρυμματισμός , Ζύμωμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μίξερ με μπολ |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Τούρμπο, Αντιολισθητικό σύστημα, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 3.2 l |