- -2,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 500 W |
| Trepte de viteza | 5 |
| Inaltime | 21 cm |
| Latime | 29 cm |
| Greutate | 1.87 Kg |
| Culoare | Alb, Rosu |
| Material bol | Plastic |
| Functii | Amestecare, Spargere, Frământare |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mixer cu un castron |
| Caracteristici cheie | Turbo, Sistem anti-alunecare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate bol | 3.2 l |