- -2,56 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 300 W |
| Степен скорости | 5 |
| Височина | 9 cm |
| Ширина | 17 cm |
| Тегло | 1.1 Kg |
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Функции | Смесване, Разбиване, Месене |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Мобилен миксер |
| Ключови характеристики | Tурбо, Защита срещу прегряване |