- -2,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 300 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Υψος | 9 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Βάρος | 1.1 Kg |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Θρυμματισμός , Ζύμωμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Φορητό μίξερ |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Τούρμπο, Προστασία από υπερθέρμανση |