- -2,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 300 W |
| Trepte de viteza | 5 |
| Inaltime | 9 cm |
| Latime | 17 cm |
| Greutate | 1.1 Kg |
| Culoare | Argint, Negru |
| Functii | Amestecare, Spargere, Frământare |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mixer mobil |
| Caracteristici cheie | Turbo, Protecție împotriva supraîncălzirii |