- -12,78 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Функции | Рафтове, изработени от сигурно стъкло |
| Нетен обем на фризера | 80 l |
| Нетен обем хладилник | 80 l |
| Система за охлаждане | Статична |
| Дневен разход на енергия | 98 kWh |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 80 l |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 44 cm |
| Дълбочина | 44 cm |
| Гаранция | 24 месеца |