- -12,78 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Funcții | Рафтове, изработени от сигурно стъкло |
| Volumul net al congelatorului | 80 l |
| Frigider cu volum net | 80 l |
| Sistem de răcire | Static |
| Cheltuieli zilnice de energie | 98 kWh |
| Culoare | Alb |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 80 l |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 44 cm |
| Adâncime | 44 cm |
| Garanție | 24 luni |