- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Мини хладилници |
|
| Λειτουργίες | Рафтове, изработени от сигурно стъкло |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 80 l |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 80 l |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ημερήσια ενεργειακή δαπάνη | 98 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 80 l |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 44 cm |
| Βάθος | 44 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |