- -28,12 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Функции | Fresh зона 0 градуса, LED осветление |
| Нетен обем на фризера | 90 l |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Нетен обем хладилник | 90 l |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 107 kWh |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 90 l |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 48 cm |
| Дълбочина | 45 cm |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 24 месеца |