- -28,12 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Мини хладилници |
|
| Λειτουργίες | Fresh зона 0 градуса, Φωτισμός LED |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 90 l |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 90 l |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 107 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 90 l |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 48 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 24 μήνες |